Hakmar Express 16 Ocak 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayımlandı

Hakmar Express Market tarafından yayınlanan 16 Ocak 2020 tarihinden itibaren tüm şubelerinde geçerli aktüel ürünler broşürünü inceleyin.

Goldmaster Swiss Charger Hdmi Görüntü Aktarım Kablosu 179,90 TL, Goldmaster Kablosuz Smart TV Klavyesi 49,95 TL, İmaj Erkek Bakım Seti 89,90 TL. Aksu Tek Kişilik Battaniye 84,95 TL, Favore Çift Kişilik Yorgan 69,95 TL, Yastık Kılıfı 9,95 TL, Dolgulu Yastık 9,95 TL, Baskılı Saçaklı Havlu 4,50 TL, Kurulama Peçetesi 4,95 TL.

Yazar Hakkında
Toplam 47 yazı
Hakmar Express Aktüel
Hakmar Express Aktüel
Geçmişten gelen tüccarlık deneyimi ve marka gücüyle HAKMAR, Discount Mağazacılık sektöründe HAKMAR Mağazacılık olarak Pendik Esenyalı’da ilk şubesini 2007 yılında hizmete açmıştır. Güçlü ve güvenli ticari gelişimini kurumsallaşma çerçevesinde HAKMAR Gıda ve HAKMAR Mağazacılık yapmış oldukları farklı operasyonlardan dolayı yönetimlerini ayırarak, Pendik Güllübağlar Mahallesi’nde depo ve merkez ofislerini kurmuştur. Hakmar Express Aktüel Ürünleri, Hafta Sonu, Broşür, İndirim, insertler ve Katalogları Hakmar Express mağazaları için en güncel Hakmar Express broşür, Hakmar Express katalog, Hakmar Express Insertler ve Hakmar Express indirimleri,nin tümünü Hakmar Express Profilinden takip edebilirsiniz
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × two =

×

Bir Şeyler Ara