Hakmar Marketler Zinciri 4 Eylül 2019 – 15 Eylül 2019 Ürünler Kataloğu Yayınlandı!

Hakmar aktüel indirimli ürünleri 4-15 Eylül 2019 kampanya broşürü

Hakmar market aktüel indirimli ürünleri 4 Eylül 2019 – 15 Eylül 2019 kampanya broşürü dağıtıldı. Büyük kampanya düzenleyen Hakmar özellikle kuru yemiş ve kuru meyveleri ile tercih edilen marketler zinciridir. Aşure günü için kuru yemiş ve kuru meyvelerde büyük indirim yapan Hakmar indirimli ürün katalogunu yayınladı.

 

Ayrıca Hakmar’da yer alan aşure gününe özel kuruyemiş ve meyvelerde de büyük indirim var. Tekstil ürünlerinden gıda ürünlerine kadar bütün ihtiyacınızı Hakmar marketlerden uygun fiyata karşılayabilirsiniz. İç giyimde ve içeceklerde büyük indirim kampanyası bulunan Hakmar marketlerde bardak setlerinden gıda ürünlerine kadar her şey mevcut. 4 Eylül 2019 tarihinden 15 Eylül 2019 tarihine kadar sürecek olan kampanyadan yaralanmak isteyen tüketiciler soluğu Hakmar marketlerde alıyor.

 

Yazar Hakkında
Toplam 59 yazı
Hakmar Aktüel
Hakmar Aktüel
Hakmar Aktüel Ürünleri, Hafta Sonu, Broşür, İndirim ve Katalogları arıyorsan site site dolaşma! Hakmar yeni Kataloğu ve ürün broşürleri sayfamızda yer almaktadır. Yüzlerce indirim fırsatlarının yer aldığı Hakmar Aktüel kataloğu bu sayfada yayınlanmaktadır. Hakmar katalog, Hakmar aktüel ürünler kataloğu, Hakmar kaçta açılıyor, Hakmar kaçta kapanıyor, Hakmar çalışma saatleri, Hakmar aktüel ürünler kataloğu, Hakmar indirimli ürünler, Hakmar Aktüel Ürünler, Hakmar kataloğu
Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + ten =

×

Bir Şeyler Ara